LV/LV

SEAT serviss

SEAT Tarraco Pakalpojumi.

Dzīve ir pārāk īsa, lai remontētu automašīnu. Uzturiet savu SEAT labākajā stāvoklī, pateicoties SEAT pakalpojumiem. Lai jūs varat iziet no mājām un doties ceļā.

SEAT CARE

Pārliecība turpināt kustību.

Garantija, apkopes un apdrošināšana: viss vienā ērtā mēneša maksājumā. Un līdz pat 50% ietaupījums. Pilnīgs pārklājums. Nekāda uztraukuma.

SEAT Apdrošināšana

Dzīve ceļā.

Nepieļaujiet nejaušības. SEAT Apdrošināšana ļaus jums pilnībā izbaudīt visaptverošu pārklājumu, ekskluzīvi SEAT automašīnām.

SEAT paplašinātā garantija

Nekas jūs nespēj atturēt.

Vienmēr ceļā? Visaptverošo SEAT Garantiju iespējams pagarināt līdz 5 gadiem vai 100 000 km. Bez papildu maksas par jūsu jauno automašīnu.

SEAT Service mobilitāte

Kustību brīvība.

Pilnīga palīdzība uz ceļā ES un lielākajā daļā kaimiņvalstu. Jums ir jauns SEAT? Saņemiet 2 gadus bez maksas. Gatavi jums palīdzēt 24/7.

SEAT Service un Apkopes

Augstākā kvalitāte. Gadiem ilgi.

Pienācīgas apkopes nodrošina to, ka jūsu automašīna ir lieliskā stāvoklī ilgāk. Padariet savu SEAT par drošu, ekonomisku ilgtermiņa investīciju.

My SEAT lietotne

Kas tālāk? Izvēle ir jūsu ziņā.

Zināšanas ir labākas nākotnes atslēga. Interaktīvā My SEAT lietotne nodrošina paziņojumus, statusa ziņojumus un personalizētus brauciena datus jūsu plaukstā. Tādējādi jūs varat plānot nākotni tā kā vēlaties.

Our global range of cars and product specifications varies from country to country. Please, visit your local SEAT website to know more about the product offer available for you.