Seat Latvija:Carworlds:SUV Range New LV/LV

Visi gatavi kā viens.

Izvēlieties savu! Mūsu apvidus automobiļu klāsts piedāvā lielisku ietilpību, mierīgāku prātu, daudz vairāk prieka un neskaitāmus iemeslus dzīvot pilnu krūti.

SEAT Arona

Mūsu kompaktais apvidus automobilis.

Atklājiet dzīvi no augstāka skatu punkta. Mūsu nelielais apvidus automobilis ar dinamisku stilu un daudzpusīgu praktiskumu piedāvā izteiksmīgāku ārieni, pilnus LED priekšējos lukturus, pilnībā jaunas, izgaismotas ventilācijas atveres un vēl daudz vairāk.

  • SEAT CONNECT lietotne ļauj jums piekļūt savam SEAT Arona attālināti- atslēgt un aizslēgt durvis, kā arī pārbaudīt tā statusu no jebkuras vietas.
  • 10,25″ SEAT digitālais vadības panelis ļauj izvēlēties kartes, lietotnes, datus par braukšanu un palīgsistēmas, piemēram, joslu palīgsistēmu, un sadalīt to visu 3 ērti pārskatāmos paneļos.
  • Brauciet bez raizēm. Tādas tehnoloģijas kā, piemēram, Travel Assist parūpēsies, lai jums ceļā vienmēr līdzās būtu daļēji autonoma palīdzība.

SEAT Ateca

Ģimenes apvidus automobilis.

Drosmīgāks un spējīgāks nekā jebkad – SEAT pirmais apvidus automobilis ir attīstījies, lai ar vieglumu iekļautos mūsdienu dzīvē. Tas apvieno elpu aizraujošu veiktspēju ar 19 collu frēzētiem diskiem un sportisku salonu.

  • Sinhronizācija bez aizķeršanās. Iekāpjot salonā, bezvadu Full Link tehnoloģija savieno jūsu viedtālruni ar 9,2" infoizklaides sistēmas ekrānu.
  • Jūtieties ērti, dodoties ceļā. SEAT Ateca aprīkojumā ietilpst SEAT CONNECT, lai jūs varētu iestatīt ideālo temperatūru vēl pirms sēšanās pie stūres.
  • Ļaujieties tam! Iestatiet vēlamo ātrumu un ļaujiet prediktīvajai adaptīvajai kruīza kontrolei to uzturēt, pielāgojoties pārējiem satiksmes dalībniekiem.

SEAT Tarraco

Mūsu lielākais SUV.

SEAT Tarraco ar 7 sēdvietām ir lielākais apvidus automobilis mūsu piedāvājumā. 

  • Kontrolējiet uzlādi SEAT CONNECT lietotnē un ērti atrodiet uzlādes vietas 9,2" skārienekrānā.
  • Oriģināli 20" frēzēti vieglmetāla diski maksimālam stilam un veiktspējai.
  • Septiņas konfigurējamas sēdvietas, 760 l ietilpīgs bagāžas nodalījums un līdz 1920 l kopējā ietilpība ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem.

Telpa. Ar pilnu aprīkojumu.

Viss, kas jums nepieciešams.

Belaidis įkrovimas

Bezvadu uzlāde Mūsu apvidus automobiļi ir aprīkoti ar Connectivity Box – ievietojiet tajā savu viedtālruni, un tas uzladēsies bez vadiem.

Lengva pastatyti automobilį

Vienkārša novietošana stāvvietā Stāvvietas palīgsistēma rāda ceļu, bet augšējā skata kamera skaidri attēlo aizmugurē notiekošo infoizklaides sistēmas ekrānā.

Pagalba vairuojant

Braukšanas palīgsistēmas Modernas sistēmas, piemēram, Travel Assist, daļēji automātiski atpazīst ceļu remontus un atbilstoši pielāgo braukšanas ātrumu.

Saugumas

Drošība Pirmssadursmes sistēma pievelk ciešāk drošības jostas, aizver logus un ar e-Call funkcijas palīdzību pat izsauc glābšanas dienestus.