Seat Latvija:Par SEAT:We love music LV/LV

Mēs mīlam mūziku

Lepni atbalstītāji visam, kas rūp

Mūzika maina to, kā mēs redzam pasauli. Tāpēc mēs esam apņēmušies piedāvāt jums krāsainākas melodijas gan mājās, gan ārpus tām.

Primavera Sound x SEAT

Mēs mīlam mūziku.

Primavera Sound un SEAT saknes ir Barselonā, pilsētā, kas pilna ar aizrautību, radošumu un atvērtību. Pilsēta, kurā atdzīvojas mūzika.

NOS Primavera Sound Porto

Labas vibrācijas seko jums.

Mēs esam lepni partneri arī NOS Primavera Sound - Portugāles festivālam, kas apvieno sauli un mūziku ar relaksējošo Porto atmosfēru.

Lollapalooza

Mūzika ir universāla valoda.

No Parīzes līdz Berlīnei, stimuls radošumam atrodams visā pasaulē. Lollapalooza festivāls atstāj pēdas šajās ikoniskajās pilsētās.

Primavera Club

Mūzikas meklētāji, tas ir domāts jums.

Primavera Club iepazīstina mūsu dzimto Barselonas pilsētu ar visatbilstošākajām mūzikas tendencēm. Mēs esam šeit, lai atbalstītu jaunos talantus un sniegtu iespēju papildināt jūsu mūzikas krājumus.

Radio Primavera Sound

Aizraušanās, kuru jūs varat dzirdēt.

Mūsu partnerība ar Primavera Sound turpina attīstīties. Ar Radio Primavera Sound, jūs varat baudīt labāko mūzikas un kultūras saturu visa gada garumā.

Mūsu DNS

Labākais no Barselonas.

Iedvesmojoties no šīs rosīgā radošuma pilsētas, mēs festivālu pasaulē ienesam vairāk krāsu. Kopā ar pasaules labākajiem pilsētvides māksliniekiem.