Seat Latvija:Par SEAT:News & Events:Company:CUPRA Tavascan Concept LV/LV

Elektriskais konceptauto

Jaunais CUPRA Tavascan.

Atkāpjoties no tradicionālā un ienākot pasaulē, kuru darbina elektrifikācija, CUPRA no jauna definē tādus elementus kā veiktspēja. Pēc CUPRA Formentor Concept atklāšanas šī gada sākumā, CUPRA iet vienu soli tālāk savā redzējumā par elektrificētu sniegumu ar CUPRA Tavascan Concept.


Unikālais un īpašais automašīnu zīmols tagad savu augstas veiktspējas DNS saista ar vismodernāko spēka piedziņas tehnoloģiju un izsmalcinātu, emocionālu, izteiksmīgu dizainu.

Rezultāts ir CUPRA Tavascan Electric Concept - transportlīdzeklis, kas paredzēts tirgus vajadzībām, kur prognozēts pieaugums par 15% gadā - pilnībā elektrisks kupejas SUV.

Apvienojot četrdurvju krosovera siluetu ar apvidus auto stāju un sportiskas kupejas plūdenumu, CUPRA Tavascan Concept ir pirmā CUPRA, kura izmanto 100% elektrisku piedziņu un nodrošina nulles emisijas.

CUPRA Tavascan Concept ir nosaukts ciemata vārdā, kas atrodas Pireneju kalnos, un ir ļoti unikāls, pateicoties tā satriecošajai ainavai un apkārtējai dabai.

“Papildus CUPRA Formentor, kas tiks laists klajā 2020. gadā kopā ar diviem citiem augstas veiktspējas spraudņu hibrīda modeļiem, mēs jau esam pierādījuši savas tehnoloģiskās spējas, izstrādājot pasaulē pirmo 100% elektrisko TCR automašīnu CUPRA e-Racer. Iepazīstinot ar pilnīgi elektrisko CUPRA Tavascan konceptauto, mēs šo redzējumu pārnesam uz ielām un pierādām, ka augstu veiktspēju var elektrizēt ”, sacīja CUPRA izpilddirektors Veins Grifits.

Ārējās formas

CUPRA kļūst vēl spēcīgāka, pateicoties lielai SUV kupejai ar modernu spēka piedziņu.

Automašīnas eksterjers apvieno veiktspēju un efektivitāti, piešķirot segmentam muskuļus un dinamiku, vienlaicīgi spējot samazināt ietekmi uz vidi. Transportlīdzekļa priekšējais dizains uzsver tā elektrisko personību ar apgaismotu CUPRA logotipu, kas atrodas zemu, nodrošinot pavisam citu fokusa punktu. Katra ventilācijas atvere palielina efektivitāti, ļaujot gaisam vienmērīgi plūst virs korpusa vai tā iekšienē, atdzesējot akumulatora bloku.

Gaisa plūsma ir kritiska CUPRA Concept sastāvdaļa. Tā muskuļainajās riteņu arkās ievietoti 22-collu turbīnas dizaina vieglmetāla diski, kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt iespējami vieglu gaisa plūsmas novadīšanu, ļaujot kupejas SUV traukties ar samazinātu gaisa pretestību.

Difuzors aizmugurē nodrošina funkcionālu aerodinamiku un vienlaicīgi arī emocionālo sniegumu. To pastiprina elegants aizmugurējais apgaismojums visā automašīnas platumā.

CUPRA Tavascan Electric Concept piešķirta īpaši izsmalcināta šķidrā metāla krāsa, kas uzsver un akcentē tā ārējo dizainu. Izteiksmīgo izskatu papildina tonizēta oglekļa šķiedra un smalkas vara detaļas.

Iekšējais miers

Koncepcijas skulpturētās ārējās līnijas atspoguļojas automašīnas interjerā. Telpa, kurā materiālu un tehnoloģiskās koncepcijas sajauktas ar atvērtību un fokusu, lai izveidotu salonu, kas nodrošina perfektu līdzsvaru starp orientāciju uz vadītāju un pasažieru ērtībām.

Koncepcijas interjerā tiek izmantotas kontrastējošas krāsas, karbona šķiedra un dinamiska pieeja tehnoloģijai un dizainam, lai nodrošinātu augstas klases, īpaši vieglu kabīni.

Izkliedētais LED apkārtējais apgaismojums aizicina pasažierus, kad tie atver salona durvis. Iekāpjot, interjers emocijas apstādina laikā ar kontrastējošu ādu, karbona šķiedru un Alcantara®.

Skulpturālie 3D ādas reljefa kausveida sporta sēdekļi piedāvā formu un funkciju. Priekšējā paneļa līnijas nodrošina gan fokusu, gan telpas sajūtu. Vadītājs ir priekšplānā, ar 12.3-collu digitālo mērinstrumentu paneli, kas nodrošina visu nepieciešamo informāciju, papildināts ar 13-collu informācijas un izklaides sistēmas ekrānu.

Koncepcijas interjers pielāgojas. Lielais ekrāns var tikt novirzīts, vajadzības gadījumā pavirzoties uz ļauj izmantot automašīnas telpas priekšrocības.

Veiktspēja

CUPRA Tavascan Concept piedāvā unikālu redzējumu par zīmola augstas veiktspējas nākotni, izmantojot elektrifikācijas spēku, lai nodrošinātu izsmalcinātības un emociju līmeni, kas tirgū vēl nav pieredzēts.

Koncepcija ar SUV iespaidu un sporta kupejas gludumu.

Četru durvju krosovera kupeja apvieno SUV iespaidu un Sporta kupejas izveicību. Kritiski svarīgi - estētika ir saskaņota ar veiktspēju. CUPRA Tavascan Electric Concept nodrošina veiktspēju, dinamiku un vadāmību, ko sagaida klienti.

Automašīnas aizraujošais ārējais dizains slēpj progresīvu un pilnībā elektrisku piedziņu, kas nodrošina aizrautību, ko sagaida katrs autovadītājs. Vienlaicīgi tiek nodrošināts klusums un efektivitāte.

Divi motori - viens integrēts uz priekšējās ass, otrs - aizmugurē - visiem četriem riteņiem nodrošina 225 kW (306 Zs) jaudu, nodrošinot izcilu veiktspēju. CUPRA Tavascan Electric Concept var sasniegt 100 km/h mazāk nekā 6.5 sekundēs

Ātrums taisnē ir tikai daļa no stāsta. Konceptauto ir 77kWh litija jonu akumulators, kas var uzglabāt pietiekami daudz enerģijas, lai transportlīdzeklis varētu nobrakt līdz 450km ar vienu uzlādi. Skaitlis balstās uz strikto WLTP testa ciklu. Automašīnas pamatā ir Volkswagen grupas MEB platforma. Akumulatora bloks atrodas konceptauto grīdā, kā rezultātā tam ir zems smaguma centrs, kas braucienu padara patiesi dinamisku.

CUPRA Tavascan Electric Concept ir pilntiesīga CUPRA, kas radīta nākotnei. Koncepta pasaules debija notiks šī gada IAA Frankfurtes starptautiskajā autoizstādē.