Seat Latvija:Par SEAT:News & Events:Company:The all-new SEAT Leon launch LV/LV

Pilnīgi jaunā SEAT Leon atklāšana.

SEAT Martorell rūpnīcā prezentēja pilnīgi jauno SEAT Leon - modeli, kura mērķis ir atdzīvināt kompakto segmentu. Uzņēmums ir ieguldījis vairāk nekā 1,1 miljardu eiro, lai tirgū laistu automašīnu ar efektīvākiem dzinējiem, nākamā līmeņa savienojamības un braukšanas palīgsistēmām, lielisku dinamiku un aizraujošu dizainu.

SEAT Leon vienmēr ir bijis galvenais pīlārs zīmola modeļu klāstā un atskaites punkts segmentā, ko pierāda vairāk nekā 2,2 miljoni pērdoto vienību trīs paaudzēs. Ceturtā paaudze ir izstrādāta un attīstīta, lai turpinātu šo milzīgo sasniegumu un paceltu to nākamajā līmenī savienojamības, efektivitātes, dinamikas un drošības ziņā.

“SEAT Leon ir mūsu visvairāk pārdotais modelis, un mēs vēlamies turpināt tā iesākto ceļu. SEAT ir ieguldījis vairāk nekā 1,1 miljardu eiro jaunajā SEAT Leon, galvenokārt modeļa izstrādē un ražošanas aprīkojuma uzlabošanā.” sacīja Karstens Isensee, SEAT prezidenta pienākumu izpildītājs un finanšu un IT viceprezidents. “2019. gads uzņēmumam ir bijis rekordu gads. Mēs esam pārdevuši vairāk nekā 570 000 automašīnu, kas ir lielākais apjoms zīmola 70 gadu vēsturē, un mēs esam sasnieguši vienu no labākajiem ražošanas rādītājiem, kāds jebkad bijis, jo Martorellā tika saražotas vairāk nekā 500 000 automašīnas. Lielisks pamats, lai sāktu 2020. gadu” piebilda Isensee.

Spēcīga dizaina attīstība un nākamā līmeņa apgaismojuma tehnoloģija.

Pilnīgi jaunais Leon iemieso dizaina filozofiju, kas ir galvenais ikviena transportlīdzekļa, kurš atstāj SEAT ražošanas līniju, pamatā, nodrošinot kompaktajam segmentam pārliecību, eleganci un sportiskumu.

Pilnīgi jaunais SEAT Leon ir izstrādāts un ražots Barselonā, zīmola Martorell rūpnīcā.