Seat Latvija:Par SEAT:News & Events:Company:new-seat LV/LV

Jaunais SEAT Leon izgaismo ceļu.

SEAT pievieno devu neparastā nākamās paaudzes Leon un izvirza apgaismojuma tehnoloģiju transportlīdzekļa personības centrā. Pilnīgi jaunais SEAT Leon tiks papildināts apgaismojuma sistēmu, kas dinamisko, sportisko un eleganto kompakto automašīnu padarīs vēl iekārojamāku gan no ārpuses, gan salonā.

Jau 2012. gadā, kad tika prezentēta trešā paaudze, SEAT Leon bija pirmais automobilis savā segmentā, kurā tika izmantota Full LED priekšējo gaismu tehnoloģija. SEAT dizaina un inženieru komandas zīmola vislabāk pārdotajā modelī apgaismojuma tehnoloģiju attīstīja nākamajā līmenī, akcentējot Jaunā Leon drosmīgo interjera dizaina valodu.

Ārēji nākamās paaudzes Leon iekļauj Full LED tehnoloģiju; priekšpusē tas nozīmē dinamiskus priekšējos lukturus ar spilgtumu un skaidrību, kas izgaismos pat tumšākos ceļus. Aizmugurē nepārtraukts apgaismojums starp abiem aizmugurējiem lukturiem no viena sāna līdz otram, kas nodrošina pārsteidzošu sagaidīšanas gaismas šovu.

Leon iekļaus arī dinamiskos pagriezienu rādītājus aizmugurē, citiem ceļa lietotājiem padarot vēl skaidrāku  jūsu braukšanas virzienu, tādējaādi uzlabojot vispārējo drošību.

Bet pirms jūs vēl dodaties ceļā, pietuvojoties automašīnai, SEAT īpaša apsveikuma gaisma projicē vārdu “Hola!” uz zemes, nodrošinot papildus stila elementu jaunākajam Leon.

Jaunais Leon paceļ iekšējā un ārējā apgaismojuma tehnoloģiju nākamajā līmenī.

“Uzlabota apgaismojuma tehnoloģija ir galvenais instruments, lai uzlabotu transportlīdzekļa dizainu. Jaunajā SEAT Leon mēs to esam spējuši ļoti efektīvi izmantot, lai uzsvērtu tā spēcīgo raksturu”, sacīja Alejandro Mesonero-Romanos, SEAT dizaina direktors. "Iekšpusē ieskautā apkārtējā gaisma jauno Leon pacēl citā funkcionalitātes un estētikas līmenī."

Kad jūs sēžat pilnīgi jaunajā SEAT Leon, tā novatoriskā apgaismojuma koncepcija uzlabo braukšanas pieredzi, ar pilnībā LED ieskaujošu apkārtējās gaismas apgaismojumu, kas atrodas visa priekšējā paneļa un durvju garumā.

Pilnīgi jaunā SEAT Leon apgaismojuma tehnoloģija ir izstrādāta un attīstīta SEAT tehniskajā centrā Martorellā.

Ceturtās paaudzes SEAT Leon tiks prezentēts 28. janvārī.