Seat Latvija:Par SEAT:Darbības pārskats:Sociālekonomiskā ietekme LV/LV

Sociālekonomiskā ietekme

Pārmaiņām ir nozīme.

No jaunu darba vietu radīšanas līdz pieaugošai vietējai rūpniecībai, SEAT cenšas mainīt pasauli uz labo pusi. Dati ir balstīti uz skaitļiem no 2017. finanšu gada.

Biznesa dzinējspēks

Pārmaiņu dzinējspēks pārvieto pasauli.

Virzot tautsaimniecību uz priekšu, SEAT veido gandrīz 1% no Spānijas IKP, atrodoties starp 10 lielākajiem Spānijas uzņēmumiem un esot otrajiem automobiļu nozarē.

Darba vietu radītājs

Viena ģimene. Viena misija.

Būdams lielākais darba devējs rūpniecības nozarē, SEAT rada vairāk nekā 96 000 tiešo un netiešo darba vietu. Jo kopā mēs varam paveikt visu.

Ekonomiskais virzītājspēks

Panākumi sākas ar kopīgu redzējumu.

Investīcijas rada labāku nākotni. Noslēdzot līgumus ar 60% piegādātāju tieši no Spānijas, SEAT stimulē saimniecisko darbību visā piegādes ķēdē.

Ieguldījums pētniecībā un attīstībā

Virzot uz priekšu inovācijas.

SEAT ir ne tikai vadošais investors pētniecībā un attīstībā Spānijas rūpniecības nozarē, bet arī valsts ceturtais lielākais ieguldītājs pētniecībā un attīstībā.

Ražots Spānijā

Kvalitātes izplatīšana visā pasaulē.

Ražots Spānijā. Paredzēts visiem. Būdams vadošais Spānijas rūpniecības eksportētājs, SEAT ģenerēja vairāk kā 7000 miljonus eiro vairāk nekā 80 valstīs.

Stabilitāte

Smags darbs atmaksājas.

Salīdzinot ar 2012. gadu, 2016. gadā SEAT pārdošanas apjomus palielināja par 29% un apgrozījumu par 41%, veicinot veselīgāku vietējo ekonomiku kopumā.